רועי מיזוג אוויר 24/7 א.ת., הנס מולר 22, קרית ביאליק קריות 072-326-4098 http://roysairconditioning.com/wp-content/uploads/2016/09/logo-roy.png

phone 072-326-4098 להתייעצות והזמנת שירות חייגו

ספטמבר 19, 2017
banner1

צרו קשר

טלפון

הודעה

טכנאי מזגנים מוסמך בקריות

שירות מהיר, מקצועי ואמין בדרך אליך

התקנת מזגנים בקריותזקוקים לשירות טכנאי מזגנים בקריות? צרו קשר עוד עכשיו בטלפון 072-326-4098

הפתרון לחום הקיצי הוא אך ורק המזגן. כולם מכירים את התקופה הזו שבה הטמפרטורות עולות והשהייה בבית הופכת לבלתי נסבלת. בחודשי יולי אוגוסט האוויר עומד, הלחות מטפסת למעלה ועומס החום הוא פשוט בלתי נסבל. בלילות אתם מתהפכים בשינה ולא יכולים לישון.

למה לסבול? הזמינו עכשיו שירות של התקנת מזגנים ותיהנו מסביבה נעימה וקרירה אשר תאפשר לכם לישון בשקט. וכמובן שמזגן הוא פתרון לכל השנה ולא רק לימי הקיץ החמים; גם בחורף כאשר הטמפרטורות צונחות והבית הופך לקר ומקפיא עצמות, בעזרת המזגן תוכלו לחמם את הבית. אם הבית שלכם אטום היטב, תוכלו אפילו להפעילו רק לזמן קצר ומיד להרגיש בהבדל.

התקנת מזגנים בקריות: שירות מקצועי, מסור ואדיב

אנו מעניקים שירות של התקנת מזגנים בקריות ברמה המקצועית ביותר שאתם יכולים להעלות על הדעת. כל הטכנאים שלנו הם טכנאים מוסמכים אשר יודעים לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

החל מייעוץ בבחירת המזגן המתאים ביותר לצרכים שלכם והתקנה מקצועית ונקייה מבלי לגרום נזק לקירות, לריהוט וכל החפצים שמסביב. צוות הטכנאים שלנו עברו הכשרה מקיפה לצורך התקנת מזגנים ואנו דוגלים בהענקת שירות מסור ואדיב אשר שם את הלקוח במרכז.

אנו מגיעים באופן מיידי ועושים את כל המאמצים את ההתקנה במהירות המירבית על מנת שהלקוח יוכל לחזור לשגרת חייו אשר זה עתה שודרגה במזגן.

התקנת מזגנים באזור הקריות – מחירים אטרקטיביים במיוחד

אנו מציעים שירותי התקנת מזגנים באזור הקריות במחירים אטרקטיביים במיוחד. אנו מאמינים כי מחירים הוגנים הם הדרך ליחסים ארוכי טווח עם הלקוח לצורך התקנות נוספות בעתיד או שירותי תיקונים.

אתם מוזמנים להשוות ולראות שהמחירים שלנו הם האטרקטיביים ביותר וכאשר לוקחים בחשבון את התמורה המקצועית שאתם מקבלים, מדובר במחירים ללא תחרות.

מתקין מזגנים בקריות – התקנת כל סוגי המזגנים

הטכנאים המנוסים שלנו מיומנים בכל סוגי המזגנים של כל היצרנים. אנו יכולים להתקין מזגני חלון, מזגנים מפוצלים ומזגנים מיני מרכזיים בהתאם לצורך ולהעדפה של הלקוח. אנו מבצעים התקנה של כל סוגי המזגנים בבתים פרטיים ובעסקים לפי התאמה אישית לגודל החלל, הצרכים של המקום והתקציב של הלקוח. אנו נסייע לכם בבחירת המזגן המתאים על פי הסוג (עילי, רצפתי וכד'), על פי העצמה ועל פי היצרן.

טכנאי מזגנים מוסמכים ומיומנים

אנו מבצעים שירותי התקנת מזגנים באחריות אך ורק באמצעות טכנאים מוסמכים אשר הינם בעלי ידע וניסיון רבים. הטכנאים שלנו משתתפים באופן קבוע בכל ההשתלמויות בתחום  ומנוסים בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות החדשות.  כל התקנה שלנו נעשית בעזרת הציוד הנכון ועל פי התקנים המקובלים בתחום.

אחריות על כל ההתקנות

אנו מעניקים אחריות על כל שירותי ההתקנות של המזגנים.

אנו יודעים שהמזגנים שלנו הם מזגנים איכותיים והצוותים שלנו יודעים להתקין אותם בצורה הנכונה אשר תבטיח חיים ארוכים למזגן. על כל צרה שלא תקרה אנו מעניקים אחריות על כל ההתקנות ותמיד עומדים לרשותכם במקרה של תקלה. כמו כן טכנאיי ההתקנה שלנו יתדרכו אתכם לגבי שימוש המזגן על מנת להבטיח שימוש נכון לאורך שנים. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לסגור את החלונות, לוודא שהכול סגור וליהנות מאוויר קריר ונעים הממלא את הבית והופך אותו ממקום חם ולוהט למקום שנעים להיות בו.

5 (100%) 1 vote
Scroll Up