רועי מיזוג אוויר 24/7 א.ת., הנס מולר 22, קרית ביאליק קריות 072-326-4098 http://roysairconditioning.com/wp-content/uploads/2016/09/logo-roy.png

phone 072-326-4098 להתייעצות והזמנת שירות חייגו

פברואר 22, 2018
banner1

צרו קשר

טלפון

הודעה

טכנאי מזגנים מוסמך בקריות

שירות מהיר, מקצועי ואמין בדרך אליך

תיקון מזגנים בקריותזקוקים לטכנאי מזגנים באיזור הקריות? צרו קשר עוד עכשיו בטלפון 072-326-4098

אתם יושבים בבית בלילות הקיץ אבל לא מפסיקים להזיע וככה גם אין סיכוי שתצליחו לישון. זהו הזמן להפעיל את המזגן אבל כאשר אתם מפעילים את המזגן, מלבד רעש חזק וזרם אוויר נראה שהמזגן כלל לא מקרר…

זה כנראה הזמן לחפש שירות של תיקון מזגנים בקריות על מנת להציל את המצב. כמובן שזוהי רק דוגמה לתקלה אחת, שהמזגן עושה רעש אבל לא באמת מקרר, אך יכולות להיות תקלות שונות במזגן אשר פוגעות בתפעולו התקין ואף משביתות אותו באופן מוחלט.

לא משנה מה התקלה ומה גורם לה, צוות הטכנאים שלנו יפתור כל בעיה ולא ישאיר אתכם להזיע בלילה.

טכנאי מזגנים בקריות 24 שעות

כאשר המזגן מתקלקל אתם סובלים ורוצים תיקון מיידי ולא אחת אנו מקבלים קריאות נואשות מלקוחות. כבר ראינו מקרים שביום הכי חם בקיץ המזגן הפסיק לעבוד בעשר בלילה והוזעקנו לתקן; ראינו מקרים של אנשים אשר חזרו עייפים מחופשה בחו״ל וגילו שהמזגן לא מקרר; מזגן בחדר אורחים שלא השתמשו בו זמן רב ועכשיו כאשר האורחים בדלת אתם מגלים שהוא לא עובד…

לא חסרות דוגמאות למקרים שבהם המזגן מתקלקל בשעות ובימים הכי לא נוחים מבחינתכם. אנו מבינים את המצוקה שלכם ולכן מציעים שירות של טכנאי מזגנים בקריות 24 שעות ביממה על מנת לתת פתרון מהיר לכל קריאה בהולה שנקבל, גם אם היא בשעות לא שגרתיות.

לצורך כל אנו מחזיקים טכנאים זמינים 24/7, רכבים ומלאי של ציוד וכלי עבודה המאפשרים לנו לתת פתרון לרוב התקלות באופן מיידי ולאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם.

טכנאים מיומנים לתיקון כל סוגי התקלות

ישנם סוגים שונים של תקלות אשר עלולות להתרחש במזגנים ולפגוע בתפקודם. מה שמסבך את המצב הוא העובדה שישנם סוגים שונים של מזגנים המגיעים מיצרנים שונים. לכל מזגן יש את המערכת הייחודית שלו וחלקי החילוף המתאימים עבורו. אין כאן שום מקום לחובבנות; חייבים לעבוד אך ורק עם טכנאים מיומנים.

מסיבה זו אנו מחזיקים צוות של טכנאים מוסמכים ובעלי תעודות אשר יודעים להתעסק עם המזגנים ויכולים לפתור את כל סוגי התקלות מבלי לגרום נזק. בסופו של דבר המזגן הוא מערכת עדינה הפועלת על חשמל וכולכם יכולים לדמיין את התוצאות אם תתנו לחובבנים לתקן לכם את המזגן. אנו מקפידים על שמירת רמה מקצועית גבוהה של צוות הטכנאים שלנו ולכן הם משתתפים בכל ההדרכות וההשתלמויות הנערכות מטעם יצרני המזגנים; בזכות זה יש לנו את היכולת לפתור את כל סוגי התקלות ביעילות.

שירות מקצועי ומסור

אנו מאמינים במערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח ומסיבה זו אנו מעניקים לו את השירות הטוב ביותר.

שירות מקצועי ומסור הוא הקלף המנצח שלנו וזוהי הסיבה מדוע לקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב. מי שהיה פעם אחת לקוח מרוצה בהתקנת מזגן או תיקון בוודאי יזכור אותנו ויפנה אלינו שוב בעתיד. מסיבה זו אנו עושים הכל על מנת לספק ללקוח את השירות המקצועי ביותר שניתן לתת. אנו מגיעים בזמן, עושים עובדה טובה ומהירה והכל באדיבות ובנימוס.

מחירים אטרקטיביים במיוחד

אנו מציעים ללקוחותינו התקנות ותיקונים במחירים אטרקטיביים במיוחד ואף מעניקים שירותי אחריות על העבודה. אמנם מחירים הם לא השיקול היחידי אך לא ניתן להתעלם מחשיבותם, בסופו של דבר אף אחד לא רוצה לזרוק כספים מיותרים. אל תתפתו למחירי רצפה אצל חובבנים אשר בדרך כלל אינם מעוניינים להציע לכם אחריות.

בואו אלינו ותקבלו את השירות בטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר

5 (100%) 1 vote
Scroll Up