רועי מיזוג אוויר 24/7 א.ת., הנס מולר 22, קרית ביאליק קריות 072-326-4098 http://roysairconditioning.com/wp-content/uploads/2016/09/logo-roy.png
מאמרים

5 טיפים לפתרון בעיות במזגן שכדאי להכיר

יחידת  מזגן עובדת כמו שצריך משפיעה על הנוחות בבית.

ישנם טיפים פשוטים לתחזוקת המזגן שלכם שיכולים להאריך את חיי המערכת ולמקסם את היעילות שלה.

כדי לשמור על תקינות יחידת המזגן שלכם, המשיכו לקרוא לקבלת טיפים שימושיים לשמירה נכונה על המזגן שלכם.

טיפים לפתרון בעיות במזגן שכדאי להכיר

5 טיפים לפתרון בעיות שכדאי להכיר

  1. החלפת מסנני אוויר

מסנני אוויר סתומים, ישנים ומלוכלכים הם הגורמים השכיחים למזגן בתפקוד לא יעיל. לכן, הטיפ הראשון לפתרון בעיות שכדאי לכם לדעת הוא כיצד לבדוק ולהחליף מסנני אוויר. כאשר המסננים חסומים או סתומים, הם מכריחים את המערכת לעבוד קשה יותר כדי לספק את התוצאות הצפויות. זה גורם למזגן להשתמש באנרגיה רבה וגורם לבלאי, ובכך להפחית את אורך החיים של המזגן יש לשנות את המסננים כל 90 יום. עם זאת, אתם יכולים לעשות את זה גם לאחר חודש אם המסננים נשחקים ולא עובדים ביעילות.

  1. פינוי פסולת מהיחידה החיצונית

מכיוון שהיחידה החיצונית נמצאת בדרך כלל בקרבת דשא, עצים ופריטים פיזיים אחרים, היא יכולה לצבור עלים, ענפים או חלקיקים מוצקים אחרים לאורך זמן. חומרים אלה עשויים לחסום את זרימת האוויר החופשית לחלל הפנימי ולהשפיע על איכות האוויר ויכולות הקירור. כבעלים של בית, אתם יכולים לפתוח את יחידת הקבל של המזגן ולנקות את כל הפסולת כדי לשמור על תפקוד המזגן בצורה מיטבית. כדאי גם להסיר כל צמחייה ולגזום את העצים בסמוך ליחידה החיצונית.

  1. ניקוי פתחי אוורור, צינורות פנימיים

כאשר זרם חיל האוויר מסתובב דרך הבית שלך, חומרים קטנים, כגון לכלוך, אבק וחלקיקים זרים אחרים, יכולים להדביק או לחסום את פתחי האוורור, התעלות והצינורות. זה יכול להשפיע על יעילות המזגן  ולהפחית את איכות האוויר בתוך הבית. זה יעזור מכיוון שניקוי האוורור והצינורות יכול להיות מסובך, יהיה זה חכם לפנות לשירותי טכנאי  מזגנים מקצועי.

  1. בדיקת התרמוסטט

מכיוון שיש בעיות במזגן שמקורן בתרמוסטט, כדאי שתדעו לבדוק אם הוא פגום. אם המערכת שלכם מופעלת בזמן הלא נכון או בכלל לא מתחילה, עליכם קודם כל לבדוק אם יש יש בעיה בתרמוסטט. אם הוא לא נדלק, החליפו את הסוללות כדי לראות אם הן הבעיה. אם תאפסו את הטמפרטורות ואין שינוי, יתכן שתצטרכו להתייעץ עם איש מקצוע.

  1. בדיקת המפסקים ואספקת החשמל

אם יחידת המזגן לא מתחילה בכלל, עליכם לבדוק את כבלי אספקת החשמל כדי לראות אם הם נמצאים במקום. בנוסף, עליכם לבדוק אם המפסקים פועלים. לפעמים עומס יתר עלול לגרום למפסקים לנתק את אספקת החשמל, או לפעמים אנשים עלולים לכבות את המתגים והמפסקים בטעות.

עצות לפתרון בעיות יכולות לעזור לכם למצוא בעיות קיימות במזגן שלכם, אך אינכם יכולים לפתור את כולן בעצמכם. לכל צרכי האבחון, התיקון והתחזוקה המזגן שלכם, אנו בחברת רועי מיזוג אוויר עומדים לרשותכם בכל עת. צוות הטכנאים המאומנים והמורשים שלנו יכולים לעזור בתיקון כל הבעיות במזגן שלכם במקצועיות, מהירות ובמחירים תחרותיים ביותר.

רועי מיזוג אוויר

שירות אמין ומקצועי, המספק שירות לכל תושבי
הקריות. הגעה מיידית ומחירים הוגנים

צור קשר